V sobotu 25. března hostila hala Akademie stolního tenisu HB Ostrov Havlíčkův Brod historicky první krajský bodovací turnaj starších žáků, kterého se zúčastnilo 33 hráčů. Vítězem se stal bez ztráty setu Šimon Jadrný z domácího klubu HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Na pátém místě pak skončil Jakub Hitzger, sedmý byl Štěpán Holub. Prokop Kamarád, Jakub Růžička a Lukáš Svoboda byli na 9.-16. příčce. Adam a Marek Hitzgerovi ze skupiny nepostoupili a bojovali v útěše.

Ve čtyřhře zvítězilo duo Jadrný-Hitzger, třetí byla dvojice Kamarád Svoboda (všichni kromě Jadrného jsou ještě nejmladší žáci).

Fotogalerii najdete ZDE.

Naši stolní tenisté se vrátili ze své první zahraniční mise. Na mezinárodním turnaji v Budapešti sbírali v silné konkurenci především cenné zkušenosti. Jakub Hitzger se probojoval mezi osm nejlepší, boje o medaile mu bohužel utekly o jeden míček. Lukáš Svoboda, Matyáš Jinek, Jakub Růžička, Prokop Kamarád a Štěpán Holub - ti všichni odehráli kvalitní zápasy ve skupinách a vezou si domů cenné zkušenosti. Po dohodě s hodonínským celkem jsme vezli i Štěpána Brhela, který postoupil ze skupiny.

FOTOGALERII najdete ZDE.

V neděli 15. ledna jsme se zúčastnili dalšího bodovacího turnaje Kraje Vysočina mladších žáků. V našich barvách nastoupilo sedm hráčů, kteří patří ještě do kategorie nejmladších žáků. Všichni zahráli velmi dobře, druhé místo vybojoval Jakub Hitzger, pátý byl Matyáš Jinek. Hned za ním se seřadili Prokop Kamarád, Lukáš Svoboda a Jakub Růžička. Ve čtyřhře vybojovali bronz Matyáš s Jakubem.
Všem moc gratulujeme, trenérem, sponzorům a rodičům děkujeme za podporu.
 

V neděli 29. ledna se v Jihlavě konal krajský bodovací turnaj starších žáků. Vítězem se bez ztráty jediného setu stal Šimon Jadrný, 6. byl Matyáš Jinek, 7. Štěpán Holub, 8. Lukáš Svoboda, 12. Jakub Růžička (všichni čtyři patří do kategorie nejmladších žáků) a 17. Adam Hitzger (mladší žák).
Děkujeme všem hráčům za jejich výkony, trenérům za jejich vedení, rodičům za fandění a sponzorům za podporu!
Vítězové obdrželi speciální bonusy z online casino herní stránky.

O uplynulém víkendu vyrazili stolní tenisté z Havlíčkova Brodu na 4. celorepublikové bodovací turnaje. V sobotu se ve Valticích utkali mladší žáci, v Hluku bojovali dorostenci. Neděle patřila ve Valticích nejmladším žákům, v Hluku pak hráli starší žáci.

Číst dál: Čtvrté bodovací turnaje s brodskou účastí

Novinky